• Magdalena Kumorek
 • Magdalena Mazur
 • Anita Sokołowska
 • Joanna Sydor
 • Magdalena Walach
 • Magdalena Stużyńska
 • Magdalena Wójcik
 • Magdalena Różczka
 • Magdalena Margulewicz
 • Joanna Pietrońska
 • Magdalena Górska
 • Paweł Deląg

osoby których imieniu sprzyja ten znak

SKORPION

23.10 – 21.11

cechy charakteru znaku SKORPION:

Urodzeni w znaku Skorpiona życie traktują jako wieczną walkę. Charakteryzują się silną wolą i dużą pobudliwością emocjonalną. Skorpiony posiadają świetną pamięć i wybitny dar obserwacyjny. Są bardzo aktywne inteligentne, ambitne, oryginalne. Dysponują dużą wiedzą i są na ogół dobrymi mówcami. Bywają doskonałymi strategami, a w swoim działaniu przejawiają duże zaangażowanie. Każdą sprawę której się podejmą doprowadzają do końca. Są uosobieniem zdobywcy.

Wierzą zawsze, że ich zamiary są słuszne. W życiu pomaga im również wrodzona bystrość i przebiegłość. Potrafią bezbłędnie rozszyfrować charakter człowieka. Skorpiona trudno oszukać i omamić. Jest podejrzliwy i nieufny, jednak nigdy nie zaatakuje pierwszy. Znajdzie odpowiedni moment i wtedy policzy się ze swoimi przeciwnikami. Ma skomplikowany charakter. Dumny, uparty, ironiczny, zazdrosny, jest bezwzględny w działaniu. Nigdy nie przeprasza, a swoim sposobem bycia często zraża do siebie wszystkich.

kobieta - SKORPION:

Kobiety spod znaku Skorpiona są niestałe, lubią kokietować mężczyzn, zwodzić, rzucać przyrzeczenia na wiatr, dawać słowa bez pokrycia. Postępują bez ambicji, są niekonsekwentne, Pomimo to, są w małżeństwie przykładnymi żonami, umiejętnie prowadzą dom, zarządzają dobrze majątkiem, dbają o męża i dzieci. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. Ma ogromna intuicję i potrafi ją wykorzystywać. Charaktery kobiet Skorpionów są niezwykle rozchwiane.

mężczyzna - SKORPION:

Pan Skorpion jest wrażliwy, refleksyjny, z którym można porozmawiać na trudne tematy. Skorpiony to na ogół ludzie bardzo wartościowi, którzy dzięki swojej ogromnej intuicji i inteligencji mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Mężczyźni spod Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie maja przyjaciół. Są tak dumni z siebie, swoich osiągnięć, są tak zarozumiali, że aż nietolerancyjni w stosunku do osób mniej zaradnych. Ciągle udaje im się lawirowanie pomiędzy prawdą a plotką, dobrem i złem, kłamstwem i prawdą, ale z reguły są kłamcami. Są także skryci, zawzięci, gadatliwi i chętnie o drugich plotkujący. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu.

dziecko - SKORPION:

Wspaniałe, wrażliwe dziecko. Nad wyraz szybko dojrzewa psychicznie. Jeszcze nie mówi, a już wszystko rozumie. Nie będzie posłuszny Twoim rozkazom, jeśli nie uzna Twoich argumentów.

kierowca - SKORPION:

Pani Skorpion zwykle powiększa grono niezbyt doświadczonych weekendowych kierowców. Podczas jazdy bardziej kieruje się intuicją niż znakami drogowymi.

Pan Skorpion jeździ szybko, odważnie i brawurowo. Bywa postrachem szos i utrapieniem drogówki. Jest niebezpieczny w samochodzie i groźny na motorze. Statystyki notują wysoką wypadkowość Skorpionów.

szary - sprzyjający kolor samochodu

Pluton - opiekuńcza planeta

Rak Ryby - przychylne znaki zodiaku

woda - żywioł znaku

ametyst cytryn - szczęśliwy kamień

7, 13 - szczęśliwa liczba

Jesień - sprzyjająca pora roku

tafta -sprzyjająca tkanina

logowanie-rejestracja