• Maria Pakulnis
  • Anna Samusionek
  • Anna Korcz
  • Małgorzata Pieczyńska
  • Małgorzata Socha
  • Małgorzata Teodorska
  • Anna Derszowska
  • Anna Dąbrowska
  • Anna Popek
  • Anna Przybylska

osoby których imieniu sprzyja ten znak

RAK

21.06 – 21.07

cechy charakteru znaku RAK:

Urodzeni w znaku Raka obdarzeni są dużą wrażliwością zmysłową, dobrą pamięcią. Rak to uosobienie łagodności i uczuciowości. Nikt tak nie zadba i zatroszczy o dom i swoją rodzinę, jak on. W domu czuje się bezpiecznie. Ceni tradycję rodzinną i wspomnienia minionych lat. Ma rozwiniętą wyobraźnię i potrafi wnikliwie obserwować. Szybko wczuwa się w położenie i sprawy innych ludzi. Lubi pomagać, dawać, pocieszać. Ma dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Szanuje cudze poglądy, ale nie znosi przejawów chamstwa i brutalności.

Posiada duże talenty artystyczne, medialne. Trudno jest się z nim zaprzyjaźnić, gdyż jest bardzo nieufny. We wszystkim wietrzy podstęp i wszystko widzi w czarnych barwach. Zrozumieć jego myśli i uczucia jest bardzo trudno. Dręczy go ciągły niepokój i obawa przed ujawnieniem swoich słabych stron. Charakter ma niestały, dlatego dużo cierpi. Znając własne siły i możliwości potrafi być mściwy i bezwzględny. Łatwo się obraża i długo pamięta.

kobieta - RAK:

Pani Rak na początku sprawia wrażenie nieśmiałej, tajemniczej i zamkniętej w swoim własnym świecie. Trudno jest z nią nawiązać znajomość w ciągu paru godzin, potrzebuje na to przynajmniej paru dni. Jest bardzo pamiętliwa, potrafi po paru latach wypomnieć komuś jakiś drobny incydent. Nie jest jednak mściwa. Uwielbia zadręczać się rożnymi problemami, które w większości są tylko wytworem jej wyobraźni. Jest wspaniałą matką i żoną. Panie spod tego znaku bardzo często porzucają ambicje zawodowe i naukowe dla życia prywatnego. Żadne pieniądze i zaszczyty nie są dla niej ważniejsze od radosnego gwaru własnych dzieci i miłości męża. Lubi czuć się w życiu bezpiecznie, nie dla niej zawody związane z ryzykiem.

mężczyzna - RAK:

Pan Rak koniecznie powinien założyć rodzinę. Jeśli do trzydziestki nie znajdzie żony i nie spłodzi dzieci, to zdziwaczeje i resztę życia spędzi w stanie kawalerskim. Każda kobieta, która ma zamiar związać się z Rakiem, musi zdawać sobie sprawę, że zawsze będzie konkurowała z jego rodzicielką. Pamiętaj także, że zawsze będzie się starał zapewnić wygodę i bezpieczeństwo swoim rodzicom i rodzeństwu. Jeśli tylko jesteś w stanie żyć w zgodzie z jego rodzina, możesz być z nim bardzo szczęśliwa. Będzie dobrym mężem, ojcem, czułym i wrażliwym kochankiem.

dziecko - RAK:

Maleństwo spod znaku Raka jest najsłodszym dzidziusiem pod słońcem. Jest wręcz stworzone do tego, by je rozpieszczać na różne sposoby. Okaże wdzięczność za każdy uśmiech, każdy gest miłości. Im jest mniejsze, tym łatwiej można do niego dotrzeć. Jest w miarę ufne i lubi być w centrum uwagi. Zawsze utrzymuje ścisły kontakt z rodzeństwem i niezależnie od płci jest bardzo opiekuńczy.

kierowca - RAK:

Pani Rak ma dobry refleks, orientację, ale na drodze nie staje do rywalizacji. Nie ryzykuje, niepewne sytuacje woli przeczekać. Pod wpływem emocji, stresu lub przeczucia może zmienić zamiary i wycofać się z trasy. Na każde wezwanie rodziny stawia się jednak natychmiast bez względu na pogodę i swój nastrój.

Pan spod tego znaku jeździ bezpiecznie, lubi wyjazdy, ale jeszcze bardziej powroty do domu. Zna przepisy i ich przestrzega. Przed drogą studiuje mapy i prowadzi kronikę codziennych zdarzeń. Samochód to dla niego drugi dom. Dba o swoje auto, regularnie je czyści, myje, poleruje. W bagażniku ma składowisko różności, w którym tylko on się orientuje.

turkusowy - sprzyjający kolor samochodu

Księżyc - opiekuńcza planeta

Rak Skorpion Ryby Panna - przychylne znaki zodiaku

woda - żywioł znaku

karneol perła - szczęśliwy kamień

2, 17 - szczęśliwa liczba

Lato - sprzyjająca pora roku

aksamit -sprzyjająca tkanina

logowanie-rejestracja