• Aleksandra Kisio
  • Karolina Gruszka
  • Karolina Muszalak
  • Grażyna Wolszczak
  • Aleksandra Woźniak
  • Aldona Orman
  • Dominika Łakomska
  • Edyta Herbuś
  • Andrzej Grabowski

osoby których imieniu sprzyja ten znak

KOZIOROŻEC

21.12 – 19.01

cechy charakteru znaku KOZIOROŻEC:

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są ambitne, rozsądne, stanowcze i pracowite. To najwięksi realiści spośród wszystkich znaków Zodiaku. Zdolne są do czynienia odkryć i wynalazków. We współżyciu w społeczeństwie mogą być życzliwe, przyjacielskie, dyskretne i godne zaufania choć równocześnie zbyt chłodne, nieczułe na zwierzenia bliskich. Nie znoszą mieszania się w ich prywatne, domowe, rodzinne życie - cenią niezależność i wolność osobista. Osoby spod znaku Koziorożca bywają także zarozumiałe, niedostępne i pyszne. Nieraz przywiązują zbyt dużą uwagę do ubioru, kreacji i wyglądu. Postępują zbyt krańcowo - bywają hojne, dobroduszne, to zaś skąpe do przesady - czasem pełne dobrej myśli, a po chwili niezwykle pesymistyczne.

kobieta - KOZIOROŻEC:

Zawsze gustownie i czysto ubrana, modnie, ale nie krzykliwe. Bardzo dobrze uczesana i umalowana. Na pierwszy rzut oka można wywnioskować, że ceni sobie rzeczy ekskluzywne, w dobrym gatunku. Jest religijna, jeśli nawet nie chodzi do kościoła, wierzy w Wyższą Energię i w swoim życiu stara się postępować według przykazań. Bardzo czuła na niesprawiedliwość panującą na Ziemi, często popada w przygnębienie z powodu czyjejś krzywdy.

mężczyzna - KOZIOROŻEC:

Jest geniuszem w jednej dziedzinie i najczęściej są to sprawy techniczne, a ignorantem w pozostałych. Na ogół jest muzykalny i potrafi grać na jakimś instrumencie. To, że jest niesłychanie inteligentny i zdolny, niestety nie idzie w parze z jego karierą. Pan spod tego znaku bardzo późno dojrzewa. Ma powodzenie u kobiet, ale jego związki są zazwyczaj krótkie, zwłaszcza w pierwszej połowie życia, kiedy nie jest w stanie się zmierzyć z szarą rzeczywistością. To, co go pociąga, to zmysłowe randki i skrajne emocje, jest wtedy namiętnym i nieobliczalnym kochankiem. Prawdziwą, dojrzałą miłość może znaleźć dopiero w jesieni życia.

dziecko - KOZIOROŻEC:

Dzieci spod znaku Koziorożca nie bawi to, za czym ugania się reszta rówieśników. Często, jeśli mogą, wybierają towarzystwo dorosłych lub swoje własne. Często sięgają do książek, sklejają modele, muzykują, jednym słowem znajdują sobie hobby, które pochłania je bez reszty. W związku z tym na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie dzieci raczej niemrawych, zamkniętych w sobie, spokojnych i nie sprawiających kłopotu rodzicom. Potrafią być jednak niezwykle uparte i obrażalskie.

kierowca - KOZIOROŻEC:

Pani Koziorożec po pustej drodze jedzie szybko. Gdy trafi na kolumnę samochodów, raczej nie wyprzedza. Studiuje mapy, sporządza plan podróży, tankuje do pełna, sprawdza dokumenty i zawsze ma gotówkę przy sobie.

Pan Koziorożec Jeździ rozsądnie, przestrzega przepisów, ale gdy można, potrafi też wykorzystać pedał gazu. Nie potrzebuje towarzystwa w podróży, ale cierpliwie znosi rodzinne wyprawy. Jest wytrzymały na trudy podróży. Aby mieć komfort jazdy pustą szosą, potrafi wyruszyć przed świtem.

fioletowy - sprzyjający kolor samochodu

Saturn - opiekuńcza planeta

Byk Panna Ryby Koziorożec - przychylne znaki zodiaku

ziemia - żywioł znaku

kwarc dymny koral - szczęśliwy kamień

3, 24 - szczęśliwa liczba

Zima - sprzyjająca pora roku

aksamit -sprzyjająca tkanina

logowanie-rejestracja