• Rafał Królikowski

osoby których imieniu sprzyja ten znak

BYK

21.04 – 21.05

cechy charakteru znaku BYK:

Urodzeni w znaku Byka mają duże poczucie własnej wartości, są silni, odważni, szlachetni i ostrożni w sprawach finansowych, cierpliwi i uparci. Ich dominującą cechą jest materializm, a siłą napędową ambicja i chęć posiadania.

Większość z Byków posiada zdolności artystyczne, muzyczne. W swoim działaniu nie wykazują pośpiechu, ale powoli i z uporem dążą do wyznaczonego celu. Ma dużo wdzięku, jest zawsze dobroduszny i uśmiechnięty, a dzięki swojej umiejętności zjednywania sobie przyjaciół cieszy się ogólną sympatią. Mając dobry gust przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Lubi dobre jedzenie i kocha jeść. Bywają skąpe, złośliwe, despotyczne, nieustępliwe, na ogół nie wybaczają i długo pamiętają doznane krzywdy.

kobieta - BYK:

Mają wyjątkowo dobry gust. W swojej szafie gromadzą tony eleganckich ubrań. Jeśli sytuacja im na to pozwala, używają markowych kosmetyków i zakładają tylko prawdziwą biżuterię, najchętniej złotą. Słyną też ze swych talentów kulinarnych, lubią zapraszać gości i dogadzać biesiadnikom, same jednak są na wiecznej diecie. Mają, niestety, skłonności do tycia.

Z natury dość konserwatywne i niechętnie zmieniają zwyczaje panujące w społeczeństwie. Lubią prowadzić uregulowany tryb życia. Nie dadzą zamknąć się w domu, choć czasem z wygodnictwa rzucają pracę, muszą mieć wtedy zaplecze finansowe w postaci bardzo bogatego męża. Są bardzo dobrymi mamami.

mężczyzna - BYK:

Przedsiębiorczy, inteligentni i zadbani mężczyźni, których największą ambicją jest zapewnienie bezpieczeństwa materialnego rodzinie. Odznaczają się duża odwagą, męstwem. Jeżeli dojdzie do tego ich śmiałość, pełne inicjatywy życie, to przedsiębiorczość ich doprowadzi do wielkich sukcesów. W życiu umieją znaleźć się w każdej sytuacji, nic co ludzkie nie jest im obce. Nie są rozrzutni, ale potrafią i umieją wynagrodzić tych, których polubią. Wrażliwość na dole człowieka jedna im zwolenników i przyjaciół. Każdy mężczyzna spod znaku Byka jest najwierniejszym mężem.

dziecko - BYK:

Nastawione jest na znajdowanie w życiu tego, co piękne, miłe i wygodne. Nie lubi się przemęczać, co można zauważyć już w wieku niemowlęcym. Jeśli w młodym wieku nie powierzysz mu drobnych obowiązków, które będzie musiał systematycznie wykonywać, wyrośnie z niego leń patentowany. Jeśli zaś od małego zaszczepisz w nim poczucie obowiązku, nie dość, że będzie dobrze się uczył, to zostanie potentatem finansowym. Byki przejawiają bowiem wyjątkowe zainteresowanie pieniędzmi.

kierowca - BYK:

Dla pani Byk ważny jest kolor, tapicerka, gadżety oraz poduszki powietrzne. Pod maskę samochodu rzadko zagląda. Jest niezawodna, cierpliwa i ostrożna. Chętnie pojeździłaby szybko, ale nie zawsze to robi, bo nie lubi płacić mandatów. W obronie lakieru karoserii gotowa wystawić pazurki.

Pan Byk egzamin na prawo jazdy zdaje przy pierwszym podejściu. Jeździ świetnie i ciągle się doskonali. Lubi dobre samochody i sprawdzone marki. Spieszy się powoli, ale zawsze zdąży, chociaż robi przerwy w podróży. Na stałych trasach zna wszystkie zajazdy i restauracje – bywa oczekiwanym klientem. Jest kierowcą ostrożnym i uważnym.

zielony - sprzyjający kolor samochodu

Wenus - opiekuńcza planeta

Panna Koziorożec Rak Ryby - przychylne znaki zodiaku

ziemia - żywioł znaku

agat szafir - szczęśliwy kamień

6, 19 - szczęśliwa liczba

Wiosna - sprzyjająca pora roku

jeans -sprzyjająca tkanina

logowanie-rejestracja